• Turule on jõudnud värske automüügi teenusepakkuja, mis viib Sinu auto müügi homsesse päeva. Kas Sulle meeldiks säästa oma raha, hindamatut aega ning eelkõige närve oma autot müües?

  1.Lepime kokku Sulle sobiva aja ning koha
  2.Allkirjastame dokumendid
  3. Peseme Sinuu sõiduki ning teeme atraktiivsed müügipildid
  4. Tagastame turvaliselt Su sõiduki
  5. Laeme müügipildid Auto24-ja ning turustame Facebookis
  6. Tegeleme ise dokumentatsiooni ning klientidega.

 • Kas Sa oled väsinud erinevate müügimeeste spekulatsioonidest ning mulli ajamisest? Ära muretse, sest meie omame 15 aastast automüügi kogemust ning usaldades oma sõiduki hindamise meie kätte ei pea Sa elama valedes.

 • Kas Sinu Facebooki postkast täitub pidevalt sõnumitega autoärikatelt, kes 500 euroga Sinu sõidukit endale ihaldavad? Garanteerime, et meie uut autokeskust külastades, ei pea Sa enam alandusi taluma, vaid saad professionaalse finantspakkumise oma sõidukile.

 • Kulunud sisu, väiksed veljed, mitte midagi ütlev väljalaske hääl ning stock helisüsteem Sinu autos ei ole just tegurid, et ennast tegijana tunda. Hoia emotsioonid laes ning ära lase stock seadistusel oma mainet rikkuda. Investeeri enda rahulolusse ja vali oma auto parimaks tuunimiseks just Alptom!

 • Soovid oma sõidukit müüa, kuid mootorituli hakkas armatuuril põlema? Me ei näe takistusi, vaid ainult lahendusi Sinu sõidukile. Võida aega ning lase enda sõidukile remont teha oma ala professionaalidel. Meie koostööpartnerite peale võite kindlad olla, sest aastatepikkune koostöö on meile näidanud, keda saab usaldada. Tunneme suurimat rõõmu ja uhkust oma koostööpartnerite üle.

  Mercedes Benz - DMG Auto
  Skoda VW Audi - Harku Autokeskus
  BMW MINI - BM AUTO
  Keretööd ja värvimine - Alertauto.ee ja Harku Autokeskus

 • Meie eksperdid omavad väga pikaajalist kogemust sõidukite turuväärtuse hindamisel Eestis. Meie hindajad tegutsevad Tallinnas ning Harjumaal(mujal kokkuleppel). Kõik pangad (va SEB) Eestis aktsepteerivad meie ettevõtte poolt väljastatud hindamisakte.
  Sõiduautode ning rasketehnika hindamise teostamiseks palume aeg ja koht kokku leppeida helistades 5099506 või e-kirja teel aadressil risto@finestcars.ee

 • Komisjonimüügi teenus sisaldab:
  kuulutuse koostamisest ja paigutamisest tuntud mootorsõidukite müügiportaali,
  auto väljapanekust meie müügiplatsil,
  auto müügist meie ekspertide poolt,
  auto ümbervormistamist.

  Sõiduki komisjonimüüki vastuvõtmise tingimused: sõiduk peab olema tehniliselt ning visuaalselt heas korras (vajadusel teeme seda teenusena ise)
  sõiduk peab olema komplektne (hooldusraamat, kõik süütevõtmed, talve/suverehvid, jne),
  sõiduk peab olema seest ja väljast puhas (vajadusel teeme seda teenusena ise),
  sõidukil peavad olema all hooajalised rehvid (vajadusel tellime/paigaldame ise )

  Komisjonitasu:
  minimaalne komisjonitasu 400 + km (käibemaks 20%) eurot,